Vedieš skupinku a hľadáš materiály, z ktorých by si mohol čerpať? V zázname z Tréningu vedúcich skupiniek ti Denisa v krátkosti predstaví niekoľko z nich. Pri každom nájdeš priamy link na stiahnutie v našom šope.

Seek apka

Aplikáciu Seek si môžeš stiahnuť na svoj telefón a následne si zvoliť jazyk, v ktorom ju budeš chcieť používať. Vyberieš si tému, v rámci ktorej nájdeš rôzne biblické texty a k nim aj otázky, ktoré môžeš použiť na svojej skupinke. O tejto aplikácii sme napísali celý článok, nájdeš ho tu.

Look

Look je 4-týždňové biblické štúdium evanjelia pre tých, ktorí majú otázky. Look si môžeš jednoducho vziať a pozvať k jeho štúdiu kohokoľvek v tvojom okolí. Tento materiál slúži na evanjelizáciu.

Nájdeš v ňom 4 kapitoly, z ktorých každá sa zameriava na iný aspekt nášho vzťahu s Pánom Bohom: Pozrieť sa na seba, Pozrieť sa na svoj najväčší problém, Pozrieť sa na Božie riešenie a Pozrieť sa na to, čo by si mal urobiť ty.

Gro 1 – Začíname

Materiál Gro je určený na študovanie s priateľom alebo malou skupinkou. Je zameraný na základy (gro) viery, takže ho môžete použiť, ak skupinku iba rozbiehate, ale aj ak sa stretávate už dlhšie, pretože každým ďalším dielom Gro ideme hlbšie a hlbšie. Gro pozostáva zo štyroch lekcií a je zostavené tak, aby ste ho mohli jednoducho vziať a hneď používať.

V materiáli nájdeš témy: Čo sa stalo, keď si uveril v Krista?, Kto je Boh a ako sa k nemu môžeš priblížiť?, Ako čítať Bibliu? a Čo je večný život?

Vo vitrínke

Vo vitrínke je 52-týždňový študijný materiál pre dievčenské skupinky, v ktorej nájdeš mnoho nápadov pre dievčatá vo veku od 13 do 18 rokov. Môžete sa spolu rozprávať o témach, ako je ovocie Ducha, cudnosť alebo vzťahy.

Stačí zobrať do ruky a používať – vo vnútri nájdete (takmer) všetko – diskusie, aktivity, hry, skvelé otázky, kreatívne nápady, recepty, výzdoby, nálepky, výlety a ešte omnoho viac.

Pod kapotou

Pod kapotou je 52-týždňový študijný materiál pre chlapčenské skupinky. V knihe nájdeš nápady, ako hovoriť o charaktere, vzťahu s Bohom Otcom alebo aj množstvo nápadov na skvelé skupinkové výlety.

Celý záznam si môžeš pozrieť aj tu:

YouTube video