Idea webu, ktorý by slúžil mládežníckym vedúcim, bola mojím snom už odkedy som mala 16 rokov a začala som slúžiť v dorastovom tíme. Mať miesto, kde môžem nájsť nápady na hry, podklady na témy či inšpirácie do služby. Posledné tri roky je pointonline.sk realitou a každý deň dúfam, že vieme pomáhať mládežiam po Slovensku. S naším tímom chystáme ďalšie skvelé veci, aby sa tento web mohol stať platformou, kde nájdeš ešte viac tipov a trikov, priestor na otázky aj odporúčania na všetko, čo pre svoju službu potrebuješ.

Pomôž ďalšej mládeži

Dnes mám pre teba jednu výzvu: viem, že väčšina z nás toto leto pripravuje (minimálne) jeden tábor či akciu pre našich mládežníkov. A verím, že to, čo pripravujeme, môže byť pomocou pre niekoho ďalšieho. Pripravili ste etapové hry? Sériu tém? Ranné zamyslenia? Super follow-up?

Namiesto toho, aby to zapadlo prachom na poličke (či v počítači alebo na drive), pošli nám ich! Viem, bude si to vyžadovať čas a trochu práce, zozbierať veci od ďalších členov tvojho tímu, ale tiež viem, že práve tieto veci môžu pomôcť ďalšej mládeži.

Čo môžem urobiť?

Tu je môj návrh:

  1. Ozvi sa členom svojho tímu, aby ti poslali podklady svojich tém a hier.
  2. Vytvor jeden priečinok na drive a daj všetko dokopy (napr. vytvor poradie tém a potom ich očísluj, alebo spíš pravidlá pre hru).
  3. Pošli nám dokumenty alebo link na pointonline@tckompas.sk.
  4. My už dokončíme akúkoľvek úpravu a postneme to na web!

Verím, že aj vďaka tvojmu tímu bude môcť ďalšia mládež použiť skvelé materiály, nápady a skvelé podklady.