V sobotu nás na KPM čaká 18 skvelých workshopov, v ktorých budeš mať šancu naučiť sa praktické tipy pre svoju službu a vytvoriť si akčný plán do budúcnosti. Prebiehať budú v troch blokoch v časoch 15:30, 16:15 a 17:00. A o čom budú? Prečítaj si, čo o nich povedali samotní rečníci. Na konci nájdeš formulár na prihlasovanie.

Ako sa prihlásiť?

  • Pozri si ponuku seminárov.
  • Vyber si tri z nich a prihlás sa na nich.
  • Buď pozorný a vyber si workshopy v 3 odlišných časoch.
  • Na prihlásenie využi FORMULÁR NA KONCI ČLÁNKU.
  • Registračné ID nájdeš v maile, ktorý ti prišiel po registrácii.
  • Prihlasovanie je možné do 20. 4. 2023.

Ponuka sobotných workshopov

Ako vytvárať bezpečný priestor (Claire Patty)

Kedy naposledy ste sa cítili naozaj pochopení? Že vás niekto úprimne vypočul? Na tomto workshope budete mať príležitosť naučiť sa (a aj si precvičiť!), ako vytvárať v rozhovoroch s ľuďmi bezpečné prostredie cez aktívne počúvanie, hlboké otázky a jednoduchú zvedavosť.

Zaraď ďalšiu rýchlosť vo vedení tímu (Timo Máhrik)

Ak máš pocit, že tvoj tím stagnuje, nikto ti neodpovedá na otázky a dokonca máš pocit, že sa ani dobre nepoznáte, na Timovom seminári sa naučíš, ako posunúť svoj tím na nový level.

Z bodu A do bodu B (Baška Benešová)

Na tomto seminári dostaneš príležitosť zanalyzovať svoju službu a vytvoriť bojový plán, čo ďalej. Budú ti predstavené rôzne materiály a zdroje, ktoré ti pomôžu posunúť sa ďalej.

Čistota: chlapci (Tomáš Henžel)

Hádam nie je človeka, ktorý by v nejakej miere neriešil oblasť sexuality. Na tomto seminári sa budeme venovať tejto oblasti a bude aj priestor na otázky.

Čistota: dievčatá (Zuzka Džubakovská)

Hádam nie je človeka, ktorý by v nejakej miere neriešil oblasť sexuality. Na tomto seminári sa budeme venovať tejto oblasti a bude aj priestor na otázky.

Skončí „tábor“ a čo? (od tábora k mládeži) (Beny Šramo a Adam Ďuračka)

Plný tábor nových študentov a na mládeži nikto. Ako sa starať o nových ľudí tak, aby sa chceli zapojiť do cirkvi.

Ako využiť každodenné príležitosti na zdieľanie evanjelia (Agi Šulka)

Ak vieš, že evanjelizácia nie je tvoje forte, no napriek rozumieš, že je to tvoja úloha, príď sa inšpirovať nápadmi od Agiho.

Evanjelium: agnostici a ateisti (David Kostlán)

Keď počujeme: ja som ateista, ja som agnostik… možno máme pocit, že nám práve niekto zavrel dvere pred nosom. Je to ale naozaj tak? Aké mentálne bariéry potrebujeme prekonať, aby sme priniesli evanjelium tejto skupine ľudí?

Evanjelium: sediaci v kostole a stratení (Marián Kaňuch)

Náboženstvo vs. osobný vzťah s Pánom Bohom. Je možné chodiť do kostola pomerne pravidelne a predsa vôbec nerozumieť evanjeliu? Ako sa dostať cez nánosy religionizmu k srdcu človeka?

Ako sa modliť s človekom modlitbu spasenia (Viktor Valentini)

Stalo sa ti už, že človek bol absolútne pripravený prijať Pána Ježiša a ty si nevedel, čo máš robiť? Príď sa to naučiť a vyskúšať si to na tento seminár.

Moje a Božie plecia (Mark Abrman)

Ak je celá téma tejto konferencie pre teba mierne ťaživá a máš pocit, že ti na plecia kladieme príliš veľký náklad, príď sa na tento seminár presvedčiť o opaku a zisti, čo prináleží robiť tebe a čo už je na Božích pleciach.

Ako povedať svoj príbeh (Daniel Harčar)

Je veľmi múdre mať pripravený svoj príbeh, ak oň ľudia prejavia záujem. Prekvapujúco to nie je až také ľahké, hlavne, ak by mali byť tie príbehy tri…

Ako sa popasovať s bludmi (Peťo Hrubo)

Antivaxeri, politické hoaxy, manipulácie, relativizovanie pravdy, konšpirácie… pracovať na svojom kritickom myslení nikdy nebolo dôležitejšie ako v dnešnej dobe. Príď si mentálne zacvičiť.

Ako byť poslom nádeje doma (Zuzka Belancová)

Nikto nie je prorokom vo svojej otčine. Niekedy je najťažšie povedať evanjelium vo svojej vlastnej rodine. Príď sa inšpirovať Zuzkiným príbehom o tom, že je to možné.

Ako byť poslom nádeje cez svoje hobby (Josh a Alica Howard)

Miluješ autá? Šport? Korčuľovanie? Rád pečieš? Máš rada motorky a hokej? Príď na Joshov a Alicin seminár a inšpiruj sa, ako aj tvoje hobby môžu byť nástrojom na šírenie dobrej správy.

Ako začať a rozvíjať učenícky vzťah alebo skupinku (chlapci) (Mike Sullivan)

Možno máš na srdci nejaké meno. Pán Boh ti kladie na srdce konkrétnych ľudí. Ako sa posunúť z kamarátstva do učeníckeho vzťahu, ktorý by priniesol ovocie.

Ako začať a rozvíjať učenícky vzťah alebo skupinku (dievčatá) (Amy Chase)

Možno máš na srdci nejaké meno. Pán Boh ti kladie na srdce konkrétnych ľudí. Ako sa posunúť z kamarátstva do učeníckeho vzťahu, ktorý by priniesol ovocie.

Ako zvládnuť odmietnutie (Samuel Sabol)

Prídeš domov nadšený z konferencie, hovoríš evanjelium vpravo-vľavo a ako facka príde odmietnutie. Ako sa s tým vyrovnať a už dopredu sa na to pripraviť.