KPM je konferencia pracovníkov s mládežou, ktorá má na Slovensku vyše 25-ročnú tradíciu. Našou víziou je inšpirovať a pomáhať vedúcim mládeží, dorastov, skupiniek a mládežníckych služieb rôznych reformovaných cirkví v našej krajine. 

Počas 3 dní sa stretnú stovky mládežníckych vedúcich, ktorí sa chcú učiť a potom vrátiť naspäť domov do svojho zboru a verne slúžiť ďalej. 

Na tejto konferencii môžeš zažiť spoločenstvo, semináre, niekoľko hlavných programov, uctievanie, vyučovanie Božieho slova, množstvo nápadov aj času s priateľmi, mentormi a spolubojovníkmi.

Čo nás čaká tento rok?

Nachádzame sa v krízovej situácii, ktorá, zdá sa, nemá konca. Všade navôkol počuť dudranie a sťažnosti. Spochybňujeme lídrov. Máme nedostatok viery. Pochybujeme o sebe. Situácia Izraelcov spred nášho letopočtu, alebo…? Na KPM sa tentoraz pozrieme na zdĺhavé putovanie izraelského národa do zasľúbenej zeme a na nástrahy, ktoré zapríčiňovali ich blúdenie púšťou. A možno zistíme, že tieto nástrahy neboli nebezpečné len pre Izraelcov, ale sú relevantné aj pre nás, ľudí žijúcich uprostred pandémie v roku 2022… A možnože nás Pán Boh vedie von z tohto blúdenia rovnakým spôsobom?

Pozývame ťa na Konferenciu pracovníkov s mládežou, ktorá bude prebiehať na ZOOMe od 24. do 26. marca 2022. Pre viac informácií a link na registráciu klikni na nasledujúci odkaz:

Ak chceš dostať balíček od KPM, máš na registráciu posledné dva dni (do 13. 3. 2022).