Informácia pre čitateľov, mládežníckych vedúcich

Obsah článku o masturbácii je na úrovni pastoračnej služby, preto nie je voľne dostupný akémukoľvek čitateľovi. Veríme, že článok o masturbácii nie je vhodný pre nezrelých čitateľov, tak ako alkohol nie je vhodný pre maloleté deti, práve kvôli nebezpečiu, ktoré sa za ním skrýva a kvôli neschopnosti maloletých rozpoznať jeho nástrahy. Veríme, že článok použijete múdro, vhodne a ak ho budete komunikovať, budete to robiť s rozvahou a zodpovednosťou.

Bežný scenár

Počas jedného stretnutia so študentom som si veľmi jasne uvedomoval, že tento mladý muž – kresťan je emočne skleslý. Keď som sa ho pýtal otázky, odpovedal vágne o tom, prečo sa takto cíti. Bolo však jasné, že sa cíti ohľadom svojho života zastrašene a beznádejne. To sa mi zdalo veľmi zvláštne, pretože keď sme sa predtým rozprávali, bol pozitívny, povzbudený a plný nádeje.

Tento obsah je určený pre odberateľov.

Registruj sa a vyskúšaj neobmedzený prístup na týždeň!
Ak si už registrovaný, prihlás sa.

Prosím . Nie ste členom? Pridajte sa k nám
avatar
Zac pracuje v TCKompas a žije v Žiline so svojou rodinou. Spolu so svojou manželkou Kim majú štyri deti a na Slovensku žijú od roku 2001. Medzi jeho vášne patrí vyučovanie Biblie, jeho rodina, dobrá šálka kávy a mäso z grilu.