Obdobie, v ktorom sa nachádzame, je ešte stále charakterizované presúvaním vecí do online priestoru. Tomu sa prispôsobili aj stretnutia mládeži. Vzdialenosť a online stretávanie nemusia byť prekážkou, ale prinášajú rôzne nové príležitosti, ako budovať vzťahy v spoločenstve. Jedným zo spôsobov sú aj online aktivity.

Vieme, že pre viacerých z nás nie je ľahké kamarátiť sa cez malé okienka s tvárami a vypnutými mikrofónmi. Časť z nás stále dúfa, že toto obdobie čo najrýchlejšie prejde a budeme môcť byť opäť spolu „po starom“. Nikto však nevie, ako dlho to potrvá a preto je veľmi dôležité upevňovať vzťahy, tráviť s mládežníkmi čas a možno vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Hry sú jednoduchý spôsob, ako prehĺbiť vzťahy, vytvoriť si zážitok (keď si budeme jedného dňa hovoriť: „Pamätáš, ako sme niekoľko mesiacov hrávali Among Us?“) a byť spolu bez zložitých príprav. A aby si nemusel prekopávať internet a hľadať nové hry, tu je niekoľko nápadov:

Tento obsah je určený pre odberateľov.

Registruj sa a vyskúšaj neobmedzený prístup na týždeň!
Ak si už registrovaný, prihlás sa.

Prosím . Nie ste členom? Pridajte sa k nám
avatar
Venujem sa stretnutiam dorastu, ale moje srdce sa teší, keď môžem slúžiť aj iným vekovým kategóriám. Verím, že Boh si vie používať našu poslušnosť voči Nemu vo všetkých oblastiach nášho života. Študujem na Technickej univerzite v Košiciach, mám veľmi rada spoznávanie nových miest, turistiku a čas s mojimi synovcami.